Tooteesitlused

Tooteesitluste läbiviimine ostukohas on väga efektiivseks võimaluseks toodete tutvustamiseks. Tooteesitlusi ja presentatsioone on võimalik siduda erinevate tarbijamängudega – loosirattad, kingitused jms. Tootenäidiste jagamine uue toote lansseerimise ajal aitab jõuda kiiresti väga paljude potentsiaalsete tarbijateni.
Tooteesitlused mõjuvad positiivselt läbimüüki ja kaubamärk kinnistub. 

Teatud toodete puhul annavad tooteesitlused tarbijale võimaluse näha ja proovida, kuidas toode töötab (näiteks elektroonika). Kui esitletav toode tekitab tarbijas huvi, siis tulemuse ja toimimise nägemine mõjutab
ostuotsust. Suur osa ostuotsustest toimub ostukohas ja ei ole ette planeeritud.

Usume, et tooteesitluse teeb heaks professionaalne tooteesitleja ning põhjalik projektijuhtimine ning korraldus. Meie ettevõttel on võimekus ja kogemus tooteesitluste korraldamisel üle Eesti – olgu projekt nii mahukas kui vaja! Näeme, et iga projekt on „rätsep lahendus“ ja peab olema kooskõlas tellija soovidega, kuid vajadusel anname ka omapoolseid soovitusi. Sõlmime kokkulepped esitluskohtadega, korraldame tooteesitlejate koolituse ja esitlusvahendite logistika. Koostööpartnerite abiga suudame projektid ellu viia ka Lätis ja Leedus. Veel Pilte

Degusteerimised

Degusteerimiste korraldamine on suurepäraseks võimaluseks tutvustada uut toodet või tuletada meelde juba olemasolevat toodet. Degusteerimised annavad tarbijale võimaluse enne ostmist toodet proovida ja veenduda selle sobivuses. Suur osa ostuotsustest toimub ostukohas ja ei ole ette planeeritud.

Aktiivsed degustatsioonid toovad välja toodete head omadused ning toimub tarbija-tootja vaheline kommikatsioon, milles tarbijad saavad väärtuslikku teavet ning tootjad otsest tagasisidet. Degusteerimised mõjuvad positiivselt müüginumbritele ning üritusi on võimalik siduda erinevate loteriide, mängude ja muude müüki edendavate ning tarbijaid haaravate tegevustega. 

Usume, et degusteerimise teeb heaks professionaalne tooteesitleja ning põhjalik projektijuhtimine ja korraldus. Meie ettevõttel ja tooteesitlejatel on pikaajaline kogemus väga erinevate toodete degusteerimiste korraldamisel. Näeme, et iga projekt on „rätsep lahendus“ ja peab olema kooskõlas tellija soovidega, kuid vajadusel anname ka omapoolseid soovitusi.
Teeme kokkulepped kauplustega, organiseerime kõik esitlusvahendid ja logistika. Koostööpartnerite abiga suudame projektid ellu viia ka Lätis ja Leedus. Veel pilte

Eriüritused

Viime läbi ka eriüritusi vastavalt tellija soovidele või töötame välja eriürituste lahenduse. Meil on pikaajaline kogemus erinevate eriürituste läbiviimisel nii kaubanduskeskustes kui ka mujal.

Oleme veendunud, et ürituse teeb heaks professionaalne ning julge tooteesitleja ja hästi korraldatud eeltöö ning korraldus. Koostööpartnerite abiga suudame projektid ellu viia ka Lätis ja Leedus.

VEEL PILTE